0

Książki i czasopisma

Przyroda z pomysłem 6 Zeszyt ćwiczeń Część 2

Przyroda z pomysłem 6 Zeszyt ćwiczeń Część 2
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 14,20 PLN
Stara cena: 15,90 PLN
Wydawnictwo: WSiP
Podstawowe
Waga:0.202
Format:20.5x26.0cm
Rok wydania:2016
PKWIU:58.11.1
Wysokość:7
Objętość:88
ISBN:9788302142581
Autorzy:Depczyk Urszula, Sienkiewicz Bożena, Binkiewicz Halina
Oprawa:Miękka
Język książki:polski
Seria:PRZYRODA Z POMYSŁEM
ISBN: 9788302142581
EAN: 9788302142581
Status: Dostępny w magazynach
Wysyłka: 10,99 PLN (przedpłata) 14,99 PLN (pobranie)

Produkt dostępny w następujących księgarniach:

  • Księgarnia Avalon.pl Kraśnik Kościuszki. Kościuszki 2, Kraśnik
Opis produktu
Przyroda z pomysłem budzi ciekawość dziecka, ułatwia zapamiętywanie i zrozumienie nowych zagadnień. Gotowe materiały do pracy w zeszytach warsztatowych umożliwiają przeprowadzenie ciekawych obserwacji i eksperymentów, które zachęcają do zgłębiania tajników przyrody i rozwijają postawę badawczą uczniów.

Zeszyt ćwiczeń zawiera te same działy tematyczne co podręcznik Przyroda z pomysłem do klasy szóstej. Umożliwia atrakcyjne powtórki wiedzy o krajobrazach strefy umiarkowanej i zimnej - od stepów przez tajgę i tundrę po pustynie lodowe, o masie, jej wyznaczaniu i zależność od objętości, a także o procesach rozpuszczania i topnienia substancji oraz ruchu w przyrodzie i oporach ruchu. Umożliwia utrwalenie i powtórzenie wiadomości przed nauką w gimnazjum – zostały one zebrane w ostatnim dziale zeszytu ćwiczeń.

Interesujące polecenia i barwne ilustracje gwarantują utrwalenie wszystkich istotnych informacji przekazywanych na lekcji. Trudniejsze zadania oznaczono gwiazdką. W „Podsumowaniu działu” zebrano ćwiczenia, dzięki którym uczeń może zweryfikować stan swojej wiedzy przed sprawdzianem.

W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl można – w trybie treningu – rozwiązywać online elektroniczne ćwiczenia z każdego działu. To świetny sposób na prace domowe, powtórki przed kartkówkami i przed sprawdzianami. System automatycznie sprawdzi rozwiązania, a wynik będzie dostępny od razu.

Dzięki zeszytom ćwiczeń w wersji papierowej i elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami stają się łatwiejsze. Zeszyty ćwiczeń motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, czyli nauka staje się bardziej skuteczna.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem