0

Dostawa

CZAS REALIZACJI DOSTAWY I OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ:

1. Czas realizacji oraz wysokość dodatkowej opłaty za dostarczenie przesyłki bezpośrednio do klienta zawiera Tabela opłat. (za czas realizacji uznajemy okres w jakim przesyłka powinna zostać doręczona od momentu nadania liczony w dniach roboczych.)

Sposób dostawy

Czas dostawy
(dni robocze)

Całkowity koszt dostawy

koszty dostawy
bez pobrania

koszty dostawy
z pobraniem

Odbiór w
księgarni

2 - 7 dni*

---

bezpłatnie

Poczta Polska
Przesyłka polecona ekonomiczna

3 - 14 dni*

8.50 zł

18.0 zł

Poczta Polska
Przesyłka
priorytetowa
polecona

2 - 7 dni*
 

9.50 zł

18.0 zł

Przesyłka kurierska
GLS lub DHL

1 - 7 dni*

12.0 zł

15.0 zł

Paczkomaty
INPOST

2 - 7 dni*

9.50 zł

14.0 zł

* - nie dotyczy oferty produktów papierniczych. Termin wysyłki do 14 dni roboczych.

2. W okresie 1 lipca do 30 października oraz od 20 listopada do 24 grudnia każdego roku wysyłka może się wydłużyć do 7 dni roboczych niezależnie od wybranego sposobu płatności i dostawy. Spowodowane jest wzmożonym okresem wysyłki w związku z nowym rokiem szkolny oraz Mikołajem i Świętami Bożego Narodzenia. Za utrudnienia przepraszamy!

3. W naszym sklepie przy składaniu zamówienia jest możliwość wyboru jakim kurierem ma zostać wysłane zamówienie (DHL, GLS). Kurierzy odbierają przesyłki o różnych godzinach. W przypadku niemożliwości wysłania zamówienia przez firmę kurierską wybraną przez Klienta, zastrzegamy sobie prawo wysłania przesyłki dowolną dostępną danego dnia firmą kurierską.

4. W przypadku niemożliwościi wysyłki wybraną przez Klienta formą dostawy, zastrzegamy sobie prawo wysłania przesyłki dowolną dostępną danego dnia formą wysyłki.

5. Jeśli gabaryt spakowanego zamówienia przekracza regulaminowe wymiary w przypadku wysyłki Pocztą Polską, zastrzegamy sobie możliwość wysyłki zamówienie firmą kurierską bez uprzedniego kontaktu z Klientem. 

6. Przy odbiorze publikacji w księgarni opłata odbywa się na miejscu.

7. W przypadku wysyłki za granicę przed zakupem prosimy o kontakt z działem sprzedaży internetowej pod numerem telefonu (81)8253029 bądź mailem : admin@avalon.pl

8. Przy każdym zamowieniu na kwotę powyżej 300 zł - darmowa wysyłka, każdym dostępnym na naszej stronie sposobem dostawy (na terenie Polski).

9. Artykuły w naszym sklepie internetowym pochodzą z 3 księgarni oraz 2 magazynów zewnętrznych. W przypadku złożenia zamówienia na produkt znajdujący się w innym punkcie termin realizacji może się wydłużyć do 10 dni roboczych niezależnie od wybranej opcji dostawy.

 


Kontakt ze sklepem